Szafka gospodarcza Sole – miejsce na artykuły gospodarstwa domowego

Kuchnia powinna być czysta i funkcjonalna. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole może być także elegancka. Wszystko dzięki uniwersalnej stylistyce, która zostanie u Ciebie na długie lata. Lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty oraz akcesoria, tj. kosze cargo i ociekarki w standardzie podnoszą funkcjonalność mebli.

Zastanawiasz się co możesz schować w szafce gospodarczej Sole? Wszystko to czego potrzebujesz. To doskonałe miejsce na detergenty lub wręcz przeciwnie – możesz stworzyć w niej podręczną spiżarnię. Pięć półek praktycznie dzieli przestrzeń ułatwiając segregację produktów. Możesz też wyjąć część półek i zapewnić miejsce np. na duży garnek czy zmiotkę.

Szafka o wymiarach 60x207x56 cm zapewnia miejsce na wszystko, czego potrzebujesz. Możesz nad nią zawiesić szafkę nadstawkę, dopełniając wystrój kuchni.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Nowoczesna szafka kuchenna Sole występuje w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Zaplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.