Szafka górna Iris – numer jeden w przechowywaniu

Urządzasz wymarzoną kuchnię? Nie może w niej zabraknąć praktycznej zabudowy. Sprawdź jakie możliwości daje kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, która zachwyca prostymi, nowoczesnymi bryłami i stonowaną kolorystyką. Meble kryją w sobie funkcjonalne rozwiązania, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Naczynia lub smaczne przekąski możesz schować w praktycznej szafce górnej Iris, w której znajdziesz 2 praktyczne półki. To właśnie one sprawiają, że wszystkie produkty możesz wygodnie zorganizować zyskując bezpośredni dostęp do szklanek, talerzy i ciasteczek.

Szafka  Iris o szerokości 45 cm i wysokości 72 cm dopełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Doskonale sprawdzi się zamontowana nad zmywarką o szerokości 45 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Pozostaje jeszcze wybór koloru. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris, zestawiona z pozostałymi elementami kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.