Szafka górna Iris – jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Jakie trzy rzeczy liczą się w trakcie urządzania kuchni? Żeby była funkcjonalna, estetyczna i wykorzystywała maksimum możliwości z dostępnego metrażu. Z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris stworzysz wymarzony aranż. Linia wyróżnia się prostymi, nowoczesnymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Przechowywanie talerzy, miseczek, salaterek i kubków wydaje się być banalnie łatwe, ale w praktyce bywa z tym różnie. Szafka górna Iris będzie idealnym miejscem na wymienione elementy zastawy. To także sprawdzone miejsce na kieliszki, szklanki i pucharki do lodów. Ich organizację ułatwią 2 praktyczne półki.

Praktyczną szafkę  Iris o szerokości 50 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 45, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj)  i prawostronnej.

Standardowa biel, a może jakaś alternatywa? Wybór kolorystyki pozostawiamy Tobie. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris, zestawiona z pozostałymi elementami kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.