Szafka górna Iris – maksymalna zabudowa narożnika

Chcesz żeby Twoja kuchnia była maksymalnie użytkowa, a przy tym piękna? Stwórz funkcjonalną zabudowę z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Wyróżnia się ona prostą linią, oszczędną stylistyką, ale też pełną praktycznych elementów, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Jak rozwiązać problem niewykorzystanych narożników? Montując w nich szafkę górną narożną Iris. Dzięki niej zabudujesz narożnik do samego sufitu zyskując wiele miejsca do przechowywania. Co możesz w niej schować? Talerze, miseczki, szklanki i produkty sypkie, takie jak kasze, ryż i makarony.

Chcąc zagospodarować naroże w ciągu/szeregu szafek górnych, proponujemy szafkę Iris GNWU. Szafka zabudowuje naroże w szerokości 60cm x 60cm. Szafka dostępna w opcji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Przygotowaliśmy 2 modne wersje kolorystyczne. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Pamiętaj, że rozbudowana kolekcja Family Line, której częścią jest szafka kuchenna z frontem Iris, pozwala Ci łączyć ze sobą poszczególne moduły i tworzyć funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 95 cm
Waga 32.8 kg
Do pobrania