Szafka górna Iris – pojemność do kwadratu

Nie sposób przejść obojętnie obok kuchni urządzonej nowocześnie i funkcjonalnie. Taką aranżacje stworzysz z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Iris, która wyróżnia się prostymi, ponadczasowymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Wciąż stajesz przed wyzwaniem jakim jest przechowywanie naczyń w kuchni? Nie wiesz jak je zorganizować by nie zabrakło miejsca na talerze, miseczki i salaterki? Z pomocą przychodzi szafka górna Iris o wysokości 95 cm. W środku znajdziesz 3 praktyczne półki, na których możesz przechowywać wszystkie kuchenne  przedmioty, które chcesz mieć w zasięgu ręki.

Szafka  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 95 cm będzie doskonale wyglądała zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 45, 50 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Przygotowaliśmy 2 wersje kolorystyczne. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Jak łączyć ze sobą poszczególne elementy kolekcji Family Line? Dowolnie!  Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz połączyć z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać kompletną i ergonomiczną zabudowę.