Szafka górna Iris – szeroka i pojemna

Po obejrzeniu programów telewizyjnych o remontach i trendach w aranżacji wnętrz chciałabyś odmienić wygląd swojej kuchni? Z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Iris stworzysz wyjątkową, nowoczesną zabudowę. Linia charakteryzuje się ponadczasowymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

W przechowywaniu talerzy, miseczek i szklanek pomoże szafka górna Iris. W jej wnętrzu znajdziesz 2 praktyczne półki, które pomogą zorganizować wszystkie przedmioty, po które w kuchni sięgasz najczęściej.

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad tożsamą szafką dolną lub dwoma szafkami o szerokości 40 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 45, 50 i 60 cm.

Wybierz jeden z 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Możesz dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy kolekcji Family Line.  Szafkę kuchenną z frontem Iris zestaw z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać kompletną i ergonomiczną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 72 cm
Waga 23.1 kg
Do pobrania