Szafka górna Iris – z łatwym dostępem do zawartości

Zachwycające połączenie estetyki i funkcjonalności odkryjesz dzięki kolekcji mebli Family Line z frontem Iris. Wyróżnia ją prosta konstrukcja, oszczędna stylistyka i praktyczne elementy wyposażenia, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Nad lodówką lub piekarnikiem możesz zawiesić szafkę górną Iris. Możesz w niej przechowywać naczynia, tekstylia kuchenne, przyprawy – co tylko zechcesz. Jej atutem jest uchylny front, który ułatwia dostęp do zawartości mebla. Docenisz to zwłaszcza wtedy, gdy zawiesisz ją na dużej wysokości.

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 36 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  50 i 60 cm.

Ciekawa wersji kolorystycznych? Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do stworzenia ergonomicznej zabudowy wykorzystaj pozostałe elementy kolekcji. Szafkę górną Iris możesz połączyć z dowolnymi modułami kolekcji Family Line tak, aby spełniała wymagania Twojej rodziny.