Szafka górna Junona Line – niezastąpiona w kuchni

Perfekcyjnie zorganizowana kuchnia to Twój klucz do kulinarnych sukcesów. Bez względu na to, czy gotujesz jedynie dla siebie, czy też dla wieloosobowej rodziny, kuchenna przestrzeń musi być dopasowana do Twoich oczekiwań. Meble z kolekcji Junona Line stworzą zabudowę, która może im sprostać.

Wisząca szafka górna to wiele możliwości praktycznego przechowywania i łatwy dostęp do kuchennych akcesoriów. Co może skrywać się za drzwiami szafki? Wszystko to, czego nie wyeksponujesz na otwartych półkach. Jeśli masz inny pomysł na zastawę stołową, w pojemnej szafce schowaj tekstylia, rękawice kuchenne lub zapasy kawy i herbaty. Praktyczna półka ułatwi Ci segregację produktów spożywczych i drobnych przedmiotów.

Szafkę górną o wymiarach 60x57 cm zawieś nad szafką dolną o takiej samej szerokości, zyskując atrakcyjną kompozycję wizualną.

Laminowane fronty w kolorze biały kredowy połysk, biały korpus i poziome uchwyty o prostej linii wyróżniające kolekcję Junona Line to przepis na nowoczesną zabudowę na lata. Ponadczasowa kolorystyka sprawia, że meble pasują do każdego wnętrza jednocześnie optycznie je powiększając.

Odkryj więcej możliwości, jakie oferuje system kuchni modułowych Junona Line. Zobacz, jak urządzić piękną kuchnię dopasowaną do Twojego budżetu.