Szafka wisząca Semi Line – eksponuj kuchenne skarby

Dla wszystkich kulinarnych odkrywców i dla smakoszy liczy się to, aby kuchnia była przestrzenią sprzyjającą gotowaniu i konsumpcji. Z pomocą kolekcji mebli kuchennych Semi Line urządzisz stylowe i funkcjonalne wnętrze. Linia cechuje się prostą budową, frontami typu ramiak oraz dużą możliwością rozbudowy (kosze na śmieci, cichy domyk, wkłady na sztućce, oświetlenie itd.).

Nie chowaj porcelanowej zastawy! Wyeksponuj ją odpowiednio za przeszklonym frontem szafki wiszącej Semi Line z frontem typu witryna. Mebel tworzy idealne miejsce do przechowywania szkła, np. kieliszków, pucharków do lodów, ozdobnej misy i talerzyków deserowych.

Szafka o szerokości 45 cm i wysokości 72 cm uzupełni szafkę dolną o takiej samej szerokości. Szafka uniwersalna – zdecyduj o montażu frontu (prawo lub lewostronnym). W ofercie znajdziesz witrynę o szerokości 40 cm i 60 cm.

Szukasz oryginalnych akcentów? Dobrze trafiłeś! Połączenie kolorystyczne korpusu w kolorze dąb Reveal i frontu w kolorze grafit zachwyca miłośników nowoczesnych i loftowych aranży. Wykorzystano tutaj mleczne szkło, lekko przezierne, które świetnie kontrastuje z frontem.

Uchwyty typu gałka to stylowy detal, który nie tylko ułatwia dostęp do zawartości mebla, ale też zdobi front typu ramiak.

Szafkę kuchenną Semi Line możesz zestawić z pozostałymi modułami kolekcji Semi Line tak, aby uzyskać maksymalnie ergonomiczną zabudowę kuchni.