Szafka wisząca Sole - na wysokości oczu

Kuchnia musi być funkcjonalna i stylowa - to połączenie sprawi, że będziesz chętniej spędzać w niej czas. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole charakteryzuje się lakierowanymi frontami, które oddają nowoczesny charakter, a także zintegrowanym uchwytem, regulowanymi zawieszkami i nóżkami oraz dodatkowe akcesoria w standardzie (kosze cargo, ociekarki, itd.)

Znasz zasadę w sklepie, aby wystawiać konkretny produkt na wysokości oczu, bo to właśnie tutaj skupia się największa uwagę podczas zakupów? Podobna zasada sprawdza się w domu. W górnej szafce Sole z 2 półkami możesz poukładać to, po co sięgasz najczęściej - szklanki, kubki, makaron, kawa?

Szafka kuchenna wisząca Sole ma wymiar 30x72 cm, dzięki czemu zmieści wszystko to, co chcesz - od kieliszków, szklanek i kubeczków, aż po suchy prowiant jak mąka, makarony i kasze. Możesz zawiesić ją nad odpowiadająca jej wymiarom szafką dolną (o szerokości 30 cm) lub dołączyć do narożnika górnego.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Uchwyt zintegrowany z krawędzią frontu ułatwi dostęp do zawartości mebla. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.