Szafka wisząca Sole - jednodrzwiowa szafka kuchenna

Ponadczasowa i praktyczna - taka jest kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To ona przyciąga spojrzenia połyskującymi frontami, zintegrowanymi uchwytami i markowymi akcesoriami. Wśród wielu różnorodnych brył znajdziesz te, które pomogą Ci przechować artykuły gospodarstwa domowego oraz oprawić sprzęt AGD.

Kompaktowa szafka górna z 1 frontem sprawdzi się w przechowywaniu talerzy, szklanek, ale też termosu, shakera i butelek z filtrem na trening. To także dobre miejsce na inne elementy codziennego użytku, jak przyprawy, zupki instant i budynie.

Standardowe wymiary witryny górnej Sole równe 40x72 cm sprawdzą się w każdym wnętrzu, tworząc nowoczesną zabudowę wnętrza. Możesz zawiesić ją nad szafką dolną o szerokości 40 cm lub zakupioną podwójnie nad szafką o szerokością 80 cm. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Łatwy dostęp do zawartości szafki wiszącej zapewnia uchwyt zintegrowany z linią frontu.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 72 cm
Waga 13.8 kg
Do pobrania