Szafka wisząca Sole - pojedyncza szafka górna

Nowoczesna kuchnia wymaga innowacyjnych rozwiązań, dlatego z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. To w niej doskonały styl (lakierowane fronty, zintegrowany uchwyt) splata się z funkcjonalnością (kosze cargo, ociekarki w standardzie).

Potrzebujesz miejsca do przechowywania? W tej roli sprawdzi się idealnie szafka kuchenna wisząca Sole. Możesz w niej schować makarony, kasze, ryż, ale także naczynia, leki lub przyprawy - co tylko zechcesz i potrzebujesz mieć pod ręką.

Szafka górna o wymiarach 45x72 cm, wyposażona w 2 półki sprawdzi się w przechowywaniu dowolnych przedmiotów. Szafkę możesz zamontować na regulowanych zawieszkach.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Otwieranie szafki ułatwia uchwyt zintegrowany z linią frontu.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.