Szafka wisząca Sole - przechowywanie na wysokości

Spośród wielu pomieszczeń w domu, to właśnie kuchnia jest tym, w którym najbardziej liczy się ergonomia. Dlatego zwróć uwagę na wyposażenie, które podnosi komfort użytkowania tej przestrzeni. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole zachwyca nowoczesną formą i wyposażeniem w standardzie (kosze cargo, ociekarka).

Szafka górna Sole to idealne miejsce na przedmioty codziennego użytku. Możesz je poukładać na 3 praktycznych półkach, które ułatwią organizację. W zasięgu ręki ustaw talerze, szklanki lub miseczki. Na wyższych półkach umieść te rzeczy, po które sięgasz raz na jakiś czas, np. podczas świąt. 

Mebel o wymiarach 45x95 cm możesz wypełnić dowolnymi produktami aż po sufit. Taka zabudowa sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których każdy centymetr do wykorzystania jest na wagę złota. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm - możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Szafkę kuchenną wiszącą zamontujesz na regulowanych zawieszkach.

Jak wizualnie powiększyć wnętrze lub dodać blasku kuchni bez okna? Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Wysokość 95 cm
Waga 18.2 kg
Do pobrania