Szafka wisząca Sole – dopełnienie zabudowy kuchni

Podczas gościny i na co dzień – dobrze zaprojektowana kuchnia ułatwia gotowanie i jej późniejsze sprzątanie. W projektowaniu pomoże architekt, a my zapewniamy doskonałe meble kuchenne z linii Family Line z frontem Sole. Wyróżniają się gładkimi frontami ze zintegrowanym uchwytem oraz koszami cargo, ociekarkami i innymi rozwiązaniami, które otrzymujesz w standardzie.

Przechowywanie pucharków na lody lub produktów sypkich, takich jak makarony, kasze czy ryż, będzie teraz o wiele prostsze. W szafce górnej Sole z uchylanym frontem możesz mieć to wszystko w zasięgu ręki. Niewielka szafka daje Ci możliwość wydzielenia miejsca na określone przedmioty kuchenne.

Mebel o wymiarach 50x36x30 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości (50 cm) dzięki czemu stworzysz spójną zabudowę. W umieszczeniu szafki na wybranej wysokości sprawdzą się 2 regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.