Szafka wisząca Sole - szeroka i praktyczna

Z myślą o wielbicielach gotowania i smakoszach stworzyliśmy nowoczesną linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To w niej przeplata się elegancja wykończenia (lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty) z funkcjonalnymi rozwiązaniami dostępnymi w standardzie (kosze cargo, ociekarki itd.)

Szafka górna Sole to sprawdzone miejsce na szklanki, kubki i kieliszki, ale także talerze, miseczki i salaterki. Znamy też takich, którzy przechowują w niej przyprawy i zupki instant. A Ty, co w niej schowasz?

Mebel kuchenny o wymiarach 60x72 cm doskonale dopełni szafkę dolną o tych samych wymiarach (szerokość). Umieszczone w nim 2 półki pozwolą na uporządkowanie przechowywanych w nim rzeczy. Mebel posiada regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Lakierowane fronty podkreślają nowoczesny styl szafki kuchennej.

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.