Szafka wisząca Sole – przeszklona zabudowa kuchennego narożnika

W kuchni wszystko ma swoje miejsce, dlatego tak łatwo nam się w niej poruszać podczas codziennego przygotowywania posiłków. Stwórz komfortową zabudowę z linią mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. Nowoczesne, gładkie fronty, zintegrowany uchwyt oraz ciekawe funkcjonalności w standardzie (kosze cargo, ociekarka) wyróżniają ją na tle innych.

Praktyczną zabudowę narożnika zapewnia szafka wisząca Sole, z przeszklonym frontem w kolorze jasno-mlecznym. To doskonale miejsce na zastawę obiadową, kieliszki, szklanki i kubki. Równie dobrze sprawdzi się w przechowywaniu przypraw i zupek instant.

Witryna kuchenna górna ma wymiary 60x72x30 cm, zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm i sprawdzi się z szafką dolną o tej samej szerokości. Możesz ją zawiesić na 2 regulowanych zawieszkach.

Niewielkie lub pozbawione ona pomieszczenie możesz łatwo optycznie powiększyć i rozjaśnić wybierając jasne szafki kuchenne. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Nowoczesna witryna kuchenna Sole występuje w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59.6 cm
Wysokość 72 cm
Waga 26.9 kg
Do pobrania