Szafka wisząca Sole – sprawdzone miejsce do przechowywania

Kuchnia to miejsce eksperymentów kulinarnych, ale nie warto ryzykować eksperymentami jeżeli chodzi o umeblowanie wnętrza. Postaw na sprawdzoną i cenioną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. Nowoczesna linia wyróżnia się lakierowanymi frontami i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo i ociekarki dostępne w standardzie.

Jak stworzyć funkcjonalną zabudowę? Szafka górna z uchylnym frontem sprawdzi się zwłaszcza zawieszona wysoko, wówczas zyskujesz łatwiejszy dostęp do jej zawartości. Wiesz już co w niej postawisz? Jeżeli nie, to podajemy kilka przykładów: pucharki na lody, rzadko używany sprzęt AGD.

Mebel o wymiarach 60x36x30 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości (60 cm), dzięki czemu stworzysz spójną zabudowę. Możesz zawiesić szafkę nad płytą grzewczą lub kuchenką. W umieszczeniu szafki na wybranej wysokości sprawdzą się 2 regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 36 cm
Waga 9.65 kg
Do pobrania