Szafka wisząca Sole – miejsce na czyste naczynia

Kulinarne eksperymenty czy sprawdzone przepisy? Niezależnie od wyboru sprostasz każdemu wyzwaniu. Miejscem aromatycznych i smacznych potraw jest kuchnia, którą możesz zabudować z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To w niej doskonały styl - gładkie fronty, zintegrowany uchwyt spotyka się z funkcjonalnymi rozwiązaniami, tj. ociekarki i kosze cargo w standardzie.

Szafka kuchenna Sole z ociekarką sprawdzi się nad zlewem, gdzie bezpośrednio po umyciu możesz ustawić naczynia w szafce. W ten sposób schowasz umyte naczynia z widoku, a jednocześnie stworzysz do nich wygodny dostęp. Ociekarka jest wliczona w cenę szafki, nie wymaga dopłaty!

Mebel o wymiarach 60x72x30 cm możesz zawiesić nad szafką pod zlewozmywak o szerokości 60 cm, tworząc spójną zabudowę kuchenną. Szafkę możesz zawiesić dzięki 2 regulowanym zawieszkom.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Taka konfiguracja kolorystyczna daje możliwość urozmaicenia jej za pomocą kilku kolorowych gadżetów, a kuchnia zyska jasną i optycznie większą przestrzeń.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole występuje w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Zaplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.