Szafka wisząca Sole – wygodny dostęp do umytych naczyń

Stwórz idealną przestrzeń swojego domu, w której będziesz codziennie spędzała czas gotując bliskim obiady i zdrowe śniadania. Zabudowę stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To ona zachwyca ponadczasowym wzornictwem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak kosze cargo czy ociekarka w standardowym wyposażeniu.

Dwudrzwiowa szafka z ociekarką sprawdzi się nad zlewem, z którego będziesz mogła bezpośrednio wyjąć umyte naczynia. Ociekarka w szafce sprawia, że na kuchennym blacie czy zlewozmywaku nie straszą sterty naczyń, tylko są estetycznie przechowywane, a mimo to nadal możesz po nie wygodnie sięgnąć. Ociekarka jest wliczona w cenę szafki, nic nie musisz dopłacać.

Szafka górna Sole ma wymiary 80x95x30 cm i doskonale wygląda zawieszona nad szafką dolną odpowiadającą jej szerokości. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm – możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawka (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Mebel jest wyposażony w 2 regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 95 cm
Waga 25 kg
Do pobrania