Szafka wisząca Sole L6 – kuchenna witryna

Ponadczasowa i praktyczna - taka jest kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6. To ona przyciąga spojrzenia połyskującymi frontami, zintegrowanymi uchwytami i markowymi akcesoriami. Wśród wielu różnorodnych brył znajdziesz te, które pomogą Ci przechować artykuły gospodarstwa domowego oraz oprawić sprzęt AGD.

Szafka z frontem szklanym dymionym o nowoczesnym wybarwieniu, to idealne miejsce na szklanki, kieliszki lub zastawę stołową, czyli wszystko to, co warto mieć w zasięgu ręki, a przy tym ustawione równo wygląda schludnie nawet za przeszklonym frontem. A Ty, wiesz już co w niej postawisz?

Standardowe wymiary witryny górnej Sole L6 równe 40x72 cm sprawdzą się w każdym wnętrzu, tworząc nowoczesną zabudowę wnętrza. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki. Możesz ją zawiesić nad szafką o tej samej szerokości lub zakupioną podwójnie nad szafką o szerokości 80 cm.

Mebel w jasnym odcieniu współgra z resztą kolekcji, rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze. Korpus w kolorze biały alpejski  towarzyszy frontom w kolorze magnolia perła wyposażonym w szkło hartowane, które w efektowny sposób eksponuje zastawę. Łatwy dostęp do zawartości szafki wiszącej zapewnia smukły, czarny uchwyt listwowy.

Szafka Sole L6 jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 72 cm
Waga 13.45 kg
Do pobrania