Szafka górna Tapo – efektywne wykorzystanie przestrzeni

 

Kuchnia jest Twoim królestwem? Urządź je w 100% po swojemu! Zastanów się, jakie dania przyrządzasz najczęściej, czy lubisz gotować wraz z domownikami lub przyjaciółmi, co chcesz wyeksponować, a co ukryć. Nowoczesne meble kuchenne Family Line z frontami Tapo to wiele  funkcjonalnych rozwiązań, które pokochasz!

 

Szafka wisząca Tapo z trzema półkami pozwala zagospodarować przestrzeń do samego sufitu. Dzięki temu miejsce się nie marnuje, zabudowa wygląda estetycznie, a Ty wygodnie możesz przechowywać dowolne rzeczy, chroniąc je przed kurzem.

 

W szafce górnej o wymiarach 30 × 95 cm możesz umieścić szklanki, kubki, kieliszki do wina albo produkty spożywcze, takie jak przyprawy, makarony, płatki śniadaniowe. Dzięki temu, że szafka jest wąska, dobrze wpasuje się także w niewielką przestrzeń. Regulowane zawieszki ułatwiają montaż. 

 

Zwróć uwagę na praktyczny front typu tafla w kolorze antracyt ecru. Front Tapo Special wykonany jest z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Charakteryzuje się odpornością na lekkie zarysowania, wilgoć czy wyższą temperaturę otoczenia. Można go porównać do bardzo wytrzymałego frontu akrylowego. Dodatkowo pięknie odbija światło.

 

Wąska szafka Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.