Szafka górna Tapo – wygodny dostęp do rzeczy

 

Dobrze zaaranżowana przestrzeń to wygoda codziennego użytkowania. Dlatego postaw na funkcjonalną zabudowę kuchenną Family Line z frontami Tapo, by przygotowywać posiłki szybciej i przyjemniej!

 

Szafka wisząca Tapo o wymiarach 30 × 72 cm sprawdzi się jako miejsce do przechowywania rzeczy, po które sięgasz stosunkowo często. Przestrzeń przedzielona dwoma półkami będzie odpowiednia na kubki, szklanki czy komplet filiżanek z czajniczkiem. Szafkę możesz przeznaczyć też na artykuły spożywcze – puszki z kawą i herbatą, cukier czy mąkę.

 

Szafka górna będzie świetnym uzupełnieniem szafki dolnej Tapo o tej samej szerokości, ale możesz też powiesić ją niezależnie, wszystko zależy od możliwości Twojej kuchni. Montaż ułatwiają regulowane zawieszki.

 

Front Tapo Special zrobiony z praktycznej płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem to sposób na estetyczny wygląd kuchni przez długie lata. Jest odporny na lekkie zarysowania oraz specyficzne warunki panujące w kuchni – wyższą temperaturę czy parę wodną. Dzięki tym właściwościom przypomina trwały front akrylowy.

 

Kolejną jego zaletą jest nowoczesny wygląd. Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru to rozwiązanie, które doda wnętrzu blasku i elegancji. Gładka, jednolita powierzchnia jest też łatwa w czyszczeniu, więc bez problemu utrzymasz w kuchni porządek.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.