Szafka górna Tapo – prosty patent na porządek

 

Jeśli stoisz przed wyborem zabudowy kuchennej i podobają Ci się nowoczesne wnętrza, sprawdź kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Funkcjonalne rozwiązania, różnorodność brył i gładkie, połyskujące fronty to cechy, które ją wyróżniają.

 

Wśród wielu modeli szafek z kolekcji Tapo znajdziesz też proste, klasyczne patenty, które dobrze sprawdzają się w każdej kuchni. Jednym z nich jest szafka wisząca z dwoma półkami. To idealne miejsce na naczynia do ciepłych i zimnych napojów. Kubki, szklanki, kieliszki, dzbanki i karafki – zmieści się tu wszystko, czego potrzebujesz na co dzień i od święta. Wolisz trzymać w górnej szafce żywność? Suche produkty czy przyprawy w przezroczystych pojemnikach będą tu łatwo dostępne.

 

Szafka o wymiarach 40 × 72 cm sprawdzi się i w przestronnej kuchni, i w mniejszym wnętrzu. Zwróć uwagę na front typu tafla w eleganckim kolorze antracyt ecru. Front Tapo Special jest zrobiony z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem. Przez lata użytkowania z pewnością docenisz jego trwałość. Podobnie jak front akrylowy wykazuje odporność na lekkie zarysowania, dlatego zabudowa kuchenna będzie zachwycać przez wiele sezonów.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej będzie pasować do Twojego wnętrza. Szafkę zamontujesz na ścianie, korzystając z regulowanych zawieszek. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.