Szafka górna Tapo – praktycznie urządzona przestrzeń

 

W kuchni czujesz się jak ryba w wodzie? Uwielbiasz piec i gotować? Jeśli spędzasz w kuchni sporo czasu, zadbaj, by codzienne czynności sprawiały Ci radość! Ergonomicznie urządzona i estetyczna przestrzeń przekłada się na milej spędzony czas. Funkcjonalne rozwiązania otulone w nowoczesny design znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo z trzema półkami to sposób na dobre wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu, że sięgnie ona sufitu, stworzysz spójne wnętrze, gdzie wszystko znajduje się na swoim miejscu. Szafka wyposażona jest w regulowane zawieszki, które ułatwiają montaż.

 

Na półkach za pełnym frontem wygodnie ulokujesz suche produkty spożywcze albo naczynia do serwowania zimnych i gorących napojów. Najwyżej położone przegródki możesz też przeznaczyć na leki – będą znajdować się poza zasięgiem dzieci.

 

Szafka górna o wymiarach 40 × 95 cm sprawdzi się w każdym wnętrzu – i tym przestronnym, i tym kameralnym. Ważne, że za drzwiami schowasz dowolne rzeczy, a kuchnia będzie wyglądać na czystą i uporządkowaną.
 

Front Tapo Special w kolorze antracyt ecru został zrobiony z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykazuje większą odporność na zarysowania, więc nie musisz obawiać się o wygląd kuchni za kilka lat. To front typu tafla charakteryzujący się jednolitą powierzchnią, która jest też łatwa w czyszczeniu.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.