Szafka górna Tapo – dopełnia szafkę gospodarczą

 

Gotowanie nie musi być jedynie codziennym obowiązkiem, może dawać prawdziwą radość. Próbowanie nowych połączeń smaków, testowanie przepisów z całego świata, odtwarzanie rodzinnych receptur – to praktyki, które zgromadzą w kuchni wszystkich domowników. By cała rodzina korzystała z kuchni z przyjemnością, przyda się funkcjonalna zabudowa. Stworzysz ją, wybierając szafki z kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Zabudowa sięgająca do sufitu to patent, który dobrze sprawdza się w kuchni. Pozwala maksymalnie zagospodarować przestrzeń i tworzy jednolitą powierzchnię dającą wrażenie większego porządku we wnętrzu. Szafka górna o wymiarach 40 × 23 cm będzie praktycznym uzupełnieniem szafki gospodarczej o szerokości 40 cm. Jest ona stawiana na wysoką zabudowę (207 cm) przy jednoczesnym użyciu szafek wiszących o wysokości 95 cm. Łatwy dostęp do rzeczy gwarantuje uchylny front.

 

W szafce typu nadstawka możesz przechowywać dowolne rzeczy, np. środki czystości lub zapas suchych produktów.

 

Nastawka Tapo to funkcjonalność w parze z nowoczesnym wyglądem. Jednolita powierzchnia frontu typu tafla przyciąga wzrok modnym kolorem – biały ecru. Front Tapo Special z MDF-u laminowanego w połysku z perlistym akcentem jest łatwy w czyszczeniu i odporny na lekkie zarysowania, podobnie jak front akrylowy. Dodatkowo odbija światło, więc w połączeniu z innymi szafkami, daje wrażenie większej przestronności wnętrza.

 

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.