Szafka górna Tapo – rzeczy na wyciągnięcie ręki

 

Kuchnia to pomieszczenie, w którym szczególnie ważna jest idealna równowaga pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. W końcu zabudowa kuchenna ma posłużyć przez wiele lat i sprawiać, że przygotowywanie posiłków będzie czystą przyjemnością. Nowoczesny styl i praktyczne rozwiązania znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca o wymiarach 45 × 72 cm zapewnia dużo miejsca do przechowywania i wpasuje się w każde pomieszczenie. Jeśli lubisz minimalistyczne wnętrza, w których większość rzeczy jest schowana, będzie strzałem w dziesiątkę. Została wyposażona w regulowane zawieszki ułatwiające montaż.

 

Szafka górna Tapo z dwoma półkami to świetne miejsce na szklanki, kubki, filiżanki. W jej wnętrzu możesz trzymać również kawę, herbatę, cukier i mąkę. Umieść w środku co tylko chcesz, do wszystkich rzeczy będziesz mieć wygodny dostęp.

 

Szafka stanowi przykład ponadczasowego designu. Zastosowano w niej front typu tafla w eleganckim kolorze antracyt ecru. Front Tapo Special jest zrobiony z płyty MDF laminowanej w połysku z perlistym akcentem. Wykazuje właściwości podobne do frontu akrylowego, takie jak odporność na lekkie zarysowania i łatwość czyszczenia. Jednolita, połyskująca powierzchnia pięknie odbija światło, więc działa podobnie jak lustro we wnętrzu – dodaje głębi i blasku.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.