Szafka górna Tapo – wyższy komfort w kuchni

 

Wchodzisz do swojej kuchni, która lśni czystością, a fronty pięknie odbijają słońce. Nastawiasz wodę na kawę i przygotowujesz śniadanie, może naleśniki? Wygodnie sięgasz po wszystkie produkty i za chwilę w domu rozchodzi się przyjemny, słodki zapach. W nowoczesnej, funkcjonalnej kuchni, którą możesz stworzyć za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo, właśnie tak mogą wyglądać niedzielne poranki.

 

Szafka wisząca Tapo z dwoma półkami posłuży jako miejsce do przechowywania suchych produktów, takich jak kawa, mąka i cukier. Możesz trzymać je w przezroczystych pojemnikach, co przełoży się na wygodę użytkowania. Będziesz też na bieżąco kontrolować, czy nie trzeba przypadkiem uzupełnić zapasów. W szafce możesz przechowywać również naczynia – w końcu to Twoje królestwo!

 

Szafka górna o wymiarach 50 × 72 cm to prosty mebel, który wprowadza we wnętrzu porządek. Ponadto rzeczy schowane w środku nie zajmują cennego miejsca na blacie. Szafka jest wyposażona w regulowane zawieszki, dzięki czemu wygodnie ją zamontujesz.

 

Wygląd szafki pasuje do nowoczesnych wnętrz za sprawą połyskującego frontu typu tafla w modnym kolorze biały ecru. Efektownie odbija on światło i wizualnie powiększa kuchnię. A jak z trwałością? Front Tapo Special został wykonany z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Jest odporny na lekkie zarysowania i specyficzne warunki panujące w kuchni – parę wodną, wyższą temperaturę, osad z tłuszczu. Dzięki gładkiej, jednolitej powierzchni z łatwością go wyczyścisz.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 16.25 kg
Do pobrania