Szafka górna Tapo – jeszcze więcej miejsca do przechowywania

 

Kuchnię urządza się na lata, więc warto postawić na taką zabudowę, która będzie cieszyć oko, a jednocześnie ułatwiać przygotowywanie posiłków. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo to nowoczesny sznyt w połączeniu z pełną funkcjonalnością. Wielość brył, nowatorskie rozwiązania i modne wykończenie pozwolą Ci wykreować kuchnię dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Szafka wisząca z dwoma półkami pomieści wszystko, co chcesz mieć na wyciągnięcie ręki. Komplet obiadowy, szklanki, kubki to pierwsze z brzegu propozycje. Jeśli wolisz, możesz też przeznaczyć szafkę na żywność.

 

Szafka górna Tapo o w wymiarach 80 × 72 cm świetnie uzupełni szafkę dolną tej samej szerokości, tworząc z nią spójną zabudowę. Może być również powieszona samodzielnie. Regulowane zawieszki, w które została wyposażona, ułatwiają montaż.

 

Szafka sprawdzi się w nowoczesnej kuchni dzięki połyskującym frontom typu tafla w kolorze antracyt ecru. Stylowo odbijają one światło, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe i jaśniejsze. Fronty Tapo Special są wykonane z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. To materiał odporny na lekkie zarysowania, wyższą temperaturę czy wilgoć, dlatego tak dobrze sprawdza się w kuchni.

 

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.