Szafka górna Tapo – dopełnia wnętrze

 

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu i przestrzeń wspólna dla całej rodziny. Dlatego ważne jest urządzenie jej w taki sposób, by wszyscy domownicy mogli z niej swobodnie korzystać. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka górna o wymiarach 80 × 36 cm pozwoli Ci maksymalnie zagospodarować kuchnię, dzięki czemu cenne miejsce się nie zmarnuje. Możesz umieścić ją nad wysoką zabudową tej samej szerokości, by aranżacja wyglądała spójnie i estetycznie. Montaż w wybranym miejscu ułatwią regulowane zawieszki.

 

Wygodny dostęp do rzeczy zapewnia uchylny front. W szafce możesz trzymać na przykład niewielkie urządzenia AGD czy zapasy spożywcze.

 

Szafka wisząca Tapo przyciąga wzrok jednolitym, gładkim frontem typu tafla w kolorze antracyt ecru. Front Tapo Special jest zrobiony z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Powłoka jest odporna na lekkie zarysowania, łatwo ją też wyczyścisz. Ponadto efektownie odbija światło, co przekłada się na wrażenie większej przestrzeni.

 

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.