Szafka górna Top Line - przechowywanie w rozmiarze XXL

Przygotowujesz kolację dla bliskich, a może Twoje pociechy proszą o gofry na śniadanie? Przygotowanie posiłku będzie łatwiejsze gdy zaprojektujesz kuchnię dopasowując do swoich potrzeb. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line to połączenie stylu i funkcjonalności, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line wyposażona w 3 praktyczne półki tworzy idealne miejsce na naczynia, sprzęt AGD, po który rzadko sięgasz (np. gofrownica, sokowirówka). Możesz w niej przechowywać talerze, szklanki, a także kasze, ryże i makarony. Zdecyduj, co warto mieć w zasięgu ręki? 

Szafka o szerokości 80 cm i wysokości 95 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Wysoka zabudowa stworzy dodatkowe miejsce do przechowywania.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Połączenie szafki kuchennej górnej z frontem Top Line z pozostałymi modułami z kolekcji Family Line sprawi, że zyskasz przytulną i funkcjonalną przestrzeń, w której możesz codziennie gotować.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 94.6 cm
Waga 30.25 kg
Do pobrania