Szafka okapowa Verdi – z wbudowanym okapem

Zadbaj o odpowiednią ergonomię kuchni, wykorzystując całą dostępną przestrzeń. W tym zadaniu pomoże Ci kolekcja mebli Family Line z frontami Verdi. Wyróżniają ją nowoczesne rozwiązania, szeroka gama modeli oraz niebanalny, a jednocześnie uniwersalny wygląd.

Szafka okapowa Verdi stanowi estetyczną oprawę dla okapu – urządzenia, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. Pochłania on zapachy i parę wodną, dzięki czemu przebywanie w kuchni (a także innych pomieszczeniach) jest zdecydowanie przyjemniejsze. Chroni też szafki przed nadmierną wilgocią, więc te posłużą na dłużej.

Szafkę o wymiarach 60 × 68 cm najlepiej powiesić nad płytą grzewczą o szerokości 60 cm. Ogromną zaletą jest wbudowany okap – nie musisz tracić czasu na poszukiwania pasującego modelu. Możesz jednak dopasować kolor do pozostałych sprzętów AGD – do wyboru masz biały, czarny lub srebrny.

Oprócz okapu nie zabrakło tu miejsca do przechowywania. W szafce przedzielonej praktyczną półką możesz trzymać na przykład środki czystości.

Szafka do zabudowy okapu ma front z trwałej płyty MDF o matowym wykończeniu, zwieńczonym dekoracyjną listwą. Tego typu design to ponadczasowa propozycja, która pasuje do wnętrz klasycznych, skandynawskich czy vintage – dobierz wyraziste dodatki, by nadać jej indywidualny sznyt.

Szafka Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.