Szafka okapowa Verdi – okap w zestawie

Kuchnia to miejsce, w którym dużo się dzieje. Warto zadbać, by przyrządzanie posiłków było możliwie komfortowe. W tym zadaniu pomoże Ci kolekcja mebli Family Line z frontami Verdi. Znajdziesz tu wiele praktycznych rozwiązań, a jednym z nich jest szafka okapowa.

Gotujący się kalafior lub smażona ryba – lepiej, żeby te zapachy nie opanowały całego mieszkania. W odpowiednim filtrowaniu powietrza i odprowadzaniu pary wodnej pomoże Ci szafka okapowa Verdi. Stanowi estetyczną oprawę okapu, a przy tym to dodatkowe miejsce do przechowywania. W niewielkiej szafce pomieścisz na przykład środki czystości. Wygodny dostęp do zawartości zapewnia uchylny front.

Szafkę o wymiarach 60 × 50 cm możesz umieścić nad płytą grzewczą o szerokości 60 cm. Dużym atutem jest wbudowany okap – nie musisz szukać odpowiedniego modelu, pozostaje Ci jedynie wybór koloru – w ofercie jest biały, czarny lub srebrny.

Szafka do zabudowy okapu, podobnie jak inne modele z kolekcji, ma front z trwałej płyty MDF o matowym wykończeniu, zwieńczonym dekoracyjną listwą. Tego typu wzornictwo to uniwersalna propozycja, która sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, skandynawskich bądź vintage. Dobierz odpowiednie dodatki i stwórz wnętrze, o jakim marzysz.

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.