Szafka kuchenna Iris – 60 cm szerokości do wykorzystania

Od jakiegoś czasu przeglądasz katalogi wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji? Jeżeli przygotowujesz się do remontu kuchni, to warto postawić na ponadczasową zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Tym, co ją wyróżnia jest prosta, nowoczesna konstrukcja i wysoka funkcjonalność.

Masz już pomysł co schowasz do szafki dolnej Family Line z frontem Iris? To idealne miejsce na komplet  talerzy, miseczek, naczynie żaroodporne, ale także małe AGD i środki chemiczne. W ich organizacji pomoże umieszczona we wnętrzu praktyczna półka.

Prawostronna szafka dolna o wymiarach 60x82 cm doskonale sprawdzi się obok kuchenki gazowej, zmywarki, ale też jako zakończenie zabudowy. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 40 cm, 45 cm i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji prawostronnej (tutaj) i lewostronnej.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Charakter mebli podkreśla zintegrowany uchwyt, który inspirowano wersją premium.

Do wykończenia szafki potrzebujesz jeszcze cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris to jeden z elementów kolekcji, zestawiaj je ze sobą i stwórz ergonomiczną i efektowną zabudowę kuchni.