Szafka kuchenna Iris – zabudowa dużej lodówki

Kuchnia to strefa zarezerwowana nie tylko dla smakoszy i kulinarnych ekspertów. To często miejsce spotkań w gronie rodzinnym i długich dyskusji. Zadbaj o to, by była funkcjonalna i przytulna. Z pomocą przychodzi linia mebli kuchennych Family Line z frontami Iris, która przyciąga ciekawymi rozwiązaniami, ale też ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką.

Nie chcesz by Twoją kuchnię szpeciła widoczna lodówka? Do stworzenia spójnej zabudowy potrzebujesz szafki pod zabudowę lodówki, która ją subtelnie zamaskuje. Takie rozwiązanie od lat cieszy się dużą popularnością, trudno się temu dziwić – zachowuje funkcjonalność przy estetycznym wykonaniu.

Szafka o wymiarach 60x207 cm to optymalna zabudowa lodówki o maksymalnej wysokości do 1780 mm. W ten sposób stworzysz spójną zabudowę kuchni i wygodną oprawę dla kuchennego niezbędnika – lodówki.

Szafka dostępna jest w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Ciekawa opcji wybarwień? Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Wykorzystaj ją, zestaw z innymi i stwórz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.