Szafka Sole - idealna pod piekarnik

Stwórz wyjątkową zabudowę kuchni z nowoczesną kolekcją Family Line z frontem Sole. Znajdziesz w niej szafki dolne, górne i pod zabudowę sprzętu AGD. Funkcjonalna (kosze cargo, ociekarka) i estetyczna przestrzeń (lakierowane fronty) to klucz do sprawnego i smacznego gotowania. Przekonaj się!

Niezbędny w każdej kuchni? Piekarnik! Tym bardziej, jeżeli lubisz ciasta, babeczki lub własnoręcznie pieczone mięso. Możesz postawić go pojedynczo, ale dużo lepiej prezentuje się oprawiony w szafkę podblatową pod zabudowę piekarnika. W ten sposób wraz z innymi szafkami stworzysz estetyczną zabudowę wnętrza.

Szafka kuchenna Sole o wymiarach 60x82 cm sprawdzi się w zabudowie kuchennej wyznaczając miejsce piekarnikowi. Takie rozwiązanie sprawia, że kuchnia prezentuje się gustownie, a sprzęt AGD staje się mniej widoczny lub odpowiednio podkreślony.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Taka wersja kolorystyczna rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!