Szafka Sole - piekarnik w stylowej zabudowie

Zabudowa kuchni musi być przede wszystkim funkcjonalna. Jeżeli do tego będzie efektowna, to więcej niewiele potrzeba, no może sprawdzonego sprzętu AGD. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole zachwycają frontami w połysku i praktycznym wyposażeniem, takim jak kosze cargo, ociekarki i markowe prowadnice - standard.

Lubisz wypieki, aromatyczne ciasta, czekoladowe babeczki, mięso w panierce i rybę w ziołach? Twój piekarnik działa na najwyższych obrotach? Jego odpowiednią oprawą będzie szafka pod zabudowę piekarnika z 3 szufladami i frontami. Pozwoli Ci nie tylko piec, ale także przechowywać wszystkie niezbędne do tego artykuły.

System Sambox sprawia, że szuflady mogą udźwignąć do 25 kg - możesz w nich przechowywać słoiki z przetworami lub blender i inne narzędzia do pracy w kuchni.

Szafka Sole pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60x207 cm, dzięki czemu każdy piekarnik w wersji standardowej znajdzie w niej swoje miejsce. Mebel jest wsparty na regulowanych nogach o wysokości 10 cm.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesna linię podkreśla uchwyt zintegrowany z frontem.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo, lewostronnej i z uchylnym frontem (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.