Szafka Tapo pod zabudowę piekarnika – kompaktowe miejsce na piekarnik

 

Jeśli uwielbiasz tworzyć słodkie wypieki, na pewno nie wyobrażasz sobie kuchni bez piekarnika. Zadbaj o odpowiednie miejsce na ten sprzęt. Nawet w niewielkiej kuchni może być on estetycznie wkomponowany we wnętrze. W tym celu przyda się szafka Tapo pod zabudowę piekarnika, która stanowi jeden z wielu elementów eleganckiej i praktycznej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka podblatowa Tapo to sposób na praktyczne zagospodarowanie piekarnika. Ma wymiary 60 × 82 cm, więc będzie pasować do standardowych urządzeń do pieczenia.

 

W mniejszej kuchni liczy się każdy centymetr miejsca do przechowywania, dlatego pod wnęką na piekarnik kryje się wąska, uchylna półka za pełnym frontem. To idealna przestrzeń na blachy do ciasta czy patelnie.

 

Szafka pod piekarnik uzupełni spójną zabudowę kuchenną. Front Tapo Special w kolorze biały ecru zrobiony jest z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykazuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, podobnie jak front akrylowy. Front typu tafla to również gładka, jednolita powierzchnia, którą łatwo wyczyścisz.

 

Do wykończenia szafki pod piekarnik potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.48 kg
Do pobrania