Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi – nie tylko dla mistrza wypieków
 

Piekarnik daje Ci nieograniczone pole do popisu, jeśli chodzi o przyrządzanie posiłków. Za jego pomocą można przecież wyczarować nie tylko aromatyczne ciasta, lecz także szybkie przekąski i sycące obiady. Funkcjonalną oprawą dla tego wielozadaniowego sprzętu AGD będzie szafka pod zabudowę piekarnika, dostępna w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60 × 207 cm, więc pomieści standardowej wielkości urządzenie. Wnęka na piekarnik umieszczona jest na takiej wysokości, że nie musisz się schylać, by korzystać ze sprzętu – wyjęcie na blat ciężkiej blachy będzie więc znacznie łatwiejsze.

Poza miejscem na piekarnik znalazło się tu dużo przestrzeni na kuchenne akcesoria. Górna część to 2 przegródki, a dolna – 3 szuflady. Możesz trzymać tu na przykład sprzęt potrzebny do pieczenia lub zapas produktów spożywczych, których nie trzeba chować do lodówki.

W szufladach zamontowano system Sambox zapewniający udźwig do 25 kg – spokojnie więc powkładaj do nich także cięższe naczynia. W opcji dostępny jest amortyzator cichego domyku, który podwyższa komfort korzystania z mebla.

Słupek na piekarnik będzie efektownym, a przy tym niezwykle użytecznym elementem wysokiej zabudowy. Cechuje go również eleganckie wzornictwo. Fronty zostały wykonane z płyty MDF w matowym wykończeniu, a całość wieńczy dekoracyjna listwa. Uniwersalny design może być podstawą kuchni urządzonej zarówno w stylu klasycznym, jak i skandynawskim bądź vintage. Kreuj wnętrze zgodnie z własnym gustem i ciesz się jego nieprzemijającym pięknem.

Szafka kuchenna Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 78.74 kg
Do pobrania