Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi – piecz jak prawdziwy szef kuchni
 

Piekarnik na dogodnej wysokości, wszystkie przybory na wyciągnięcie ręki, a do tego wnętrze, które przyciąga wyjątkowym klimatem. W takiej kuchni aż chce się piec! Ważnym elementem będzie szafka pod zabudowę piekarnika, którą znajdziesz w funkcjonalnej i stylowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka o wymiarach 60 × 207 cm pozwoli Ci optymalnie wykorzystać przestrzeń i dopasować piekarnik, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom. Wnęka na sprzęt znajduje się na wysokości blatu, dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i dźwigania ciężkiej blachy. Wyżej znajdują się 2 praktyczne półki ukryte za pełnym frontem. Prace w kuchni ułatwią też 3 funkcjonalne szuflady na akcesoria do pieczenia czy produkty spożywcze – mąkę, przyprawy, bakalie.  

W szufladach zamontowano mechanizm Smartbox, który daje możliwość ich obciążenia do 40 kg. Docenisz też pełny wysuw i cichy domyk.

Szafka z miejscem na piekarnik będzie istotnym elementem zabudowy, którą stworzysz za pomocą frontów Verdi. Są one wykonane z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu, a całość wieńczy dekoracyjna listwa. To elegancka, a przy tym uniwersalna propozycja dająca szerokie pole do popisu w kwestii doboru dodatków. Może być podstawą zarówno aranżacji klasycznej, jak i skandynawskiej czy vintage. Pasuje m.in. do cegły, drewna oraz kamienia.

Szafka kuchenna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – zamówisz je na brw.pl.