Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi – większa wygoda pieczenia
 

Sprzęty wkomponowane w kuchenną zabudowę to sposób na spójną przestrzeń. Szafka pod zabudowę piekarnika Verdi pomieści sprzęt i zapewni dużo miejsca do przechowywania. To jedna z wielu brył dostępnych w stylowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka ma wymiary 60 × 207 cm, więc będzie istotnym elementem wysokiej zabudowy a jej standardowa szerokość przekłada się na duże możliwości wyboru piekarnika. Nie zabrakło tu też miejsca do przechowywania. W górnej części znajduje się otwarta półka, w której możesz umieścić mikrofalówkę lub kolekcję książek kulinarnych. Wyżej jest uchylna szafka za pełnym frontem, wygodna w użytkowaniu dzięki praktycznym zawiasom. Wszelkie przybory do pieczenia lub suche produkty spożywcze możesz trzymać w 3 szufladach.

Ergonomia w kuchni to absolutna podstawa, dlatego zwróć uwagę, że wnęka na piekarnik znajduje się na wysokości blatu. Wyjmowanie ciężkiej, gorącej blachy lub naczynia żaroodpornego nie będzie już problemem. To również bezpieczne rozwiązanie, jeśli masz małe dzieci.

Wyposażenie szuflad w system Sambox gwarantuje płynną pracę i udźwig do 25 kg. W opcji dostępny jest także amortyzator cichego domyku.

Szafka z miejscem na piekarnik to obok funkcjonalności, elegancki design. Jeśli cenisz uniwersalne rozwiązania, które nawet po wielu latach użytkowania wyglądają modnie, postaw na fronty Verdi. Są one zrobione z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu, a całość wieńczy dekoracyjna listwa. Tego typu wzornictwo to efektowna propozycja do aranżacji w stylu klasycznym, skandynawskim czy vintage. Świetnie wygląda w połączeniu z drewnem, cegłą czy stylizowanymi sprzętami AGD.

Do wykończenia szafki pod piekarnik potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 78.74 kg
Do pobrania