Szafka dolna Iris – miejsce na zlewozmywak

Jeżeli spędzasz dużo czasu w kuchni, to na pewno sprawdzi się u Ciebie nie tylko efektowna, ale też funkcjonalna zabudowa wnętrza. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Iris przyciągają ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką i ciekawymi rozwiązaniami.

Goście już wyszli? Teraz pozostało tylko posprzątać i pozmywać naczynia. Możesz wsadzić je do zmywarki lub zmyć je w rękach. Szafka pod zlew Iris sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Jednodrzwiowa szafka to także doskonale miejsce na kosze do segregacji śmieci lub artykuły chemiczne.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 60 cm będzie odpowiednią bazą pod zlew jednokomorowy lub nieco większy, 1,5 komorowy. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek pod zlewozmywak, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 80 cm.

Szafka kuchenna jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj).

Nowoczesną linię podkreśli stonowana kolorystyka – wybierz jedną z 2 wariantów. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz blatu i cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris zestawiaj dowolnie z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Wykorzystaj je i stwórz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.