Szafka dolna Iris – zabudowa zlewu dwukomorowego

Gotowanie to Twoja pasja, a może dopiero stawiasz w kuchni pierwsze kroki? Może funkcjonalna zabudowa przekona Cię do nowych, kulinarnych eksperymentów. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Iris zachwycają nowoczesnym designem, stonowaną kolorystyką i ciekawymi rozwiązaniami.

Jak składujesz brudne naczynia? Od razu wstawiasz do zmywarki, a może zostawiasz w zlewie? Niewielką liczbę naczyń możesz pozmywać ręcznie. Szafka dolna Iris będzie idealną podstawą pod zlew. Za dwoma frontami znajdziesz dużo miejsca, które możesz wykorzystać pod kosz na odpady i chemię gospodarczą.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 80 cm to doskonałe miejsce pod dwukomorowy zlewozmywak. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek pod zlewozmywak, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 60 cm.

Wybierz jeden z 2 wariantów kolorystycznych. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris sprawdzi się w połączeniu z innymi elementami dostępnymi w kolekcji Family Line. Wykorzystaj je i stwórz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.