Szafka dolna Sole - miejsce na zlewozmywak

Chętnie gotujesz i wcielasz się w role master chefa w swojej rodzinie? Pewnie Twoim naturalnym środowiskiem jest kuchnia? Stwórz zabudowę kuchni z kolekcją Family Line Sole, która łączy funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki, szuflady) z niebanalnym wyglądem (gładkie, lakierowane fronty). Taka kompozycja możliwości sprawi, że gotowanie będzie doskonałą przygodą.

Rodzinny obiad już się skończył, goście poszli zostawili Cię ze stertą naczyń? Pozmywasz je szybko i wygodnie w zlewie, który jest osadzony na szafce dolnej pod zlewozmywak. To ona, jednodrzwiowa szafka tworzy miejsce na brudne naczynia, ale też kosz na śmieci - ten chyba w niemal każdym domu kryje się pod zlewem?

Szafka dolna zlewowa o wymiarach 60x82 cm będzie idealną podstawą pod zlew jednokomorowy. Za pełnym frontem możesz ukryć kosze do segregacji śmieci lub artykuły chemiczne do sprzątania.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie - możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!