Szafka dolna Sole – co przechowujesz pod zlewem?

Urządzasz kuchnię? Nie może w niej zabraknąć stylowych mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontami Sole. Ich prosty i elegancki wygląd łączy się z funkcjonalnością, która ułatwia codzienne gotowanie. Praktycznie zaprojektowane szafki sprawią, że przyrządzanie potraw, krojenie składników i sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafka dolna z blendą i szufladą to rozwiązanie dla tych, którzy przechowują kosze do segregacji śmieci pod zlewem. Teraz możesz je umieścić w wysuwanej szufladzie mając bezpośredni dostęp do każdego pojemnika. Blenda zamaskuje przestrzeń pomiędzy zlewem a szufladą – to estetyczne rozwiązanie pokochały setki klientów.

Mebel wyposażono w mechanizm do szuflad Sambox, który zapewnia udźwig do 25 kg, pomimo którego szuflada wysuwa się lekko i szybko.

Szafka dolna zlewowa Sole o wymiarach 60x82 cm na dobre zadomowi się w Twojej kuchni. Możesz postawić ją pod oknem, w niedalekiej odległości od kuchenki lub po jej przeciwnej stronie – wszędzie tam gdzie chcesz mieć wygodny dostęp do zlewozmywaka.

Gładkie, pokryte lakierem fronty w kolorze biały połysk zestawiono z korpusem w kolorze biały alpejski. To ponadczasowe połączenie sprawia, że z łatwością przełamiesz je kolorowymi dodatkami.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 24.9 kg
Do pobrania