Szafka dolna Top Line - zlew w stylowej oprawie

Projektując kuchnię nie zapomnij o 3 zasadach: styl, funkcjonalność i ergonomia. Do zabudowy wykorzystaj nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Kolekcja wyróżnia się prostą linią, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Podczas przygotowywania posiłków najważniejsza jest higiena. Dokładnie opłucz owoce i warzywa, które wykorzystasz w daniu. Miejscem dla praktycznego zlewu jest szafka dolna zlewowa Top Line z praktyczną szufladą. Co czyni ją wyjątkową? Szuflada jest wyposażona w kosz do segregacji odpadów (standard) w ten sposób w prosty sposób pozbędziesz się plastiku, papieru i szkła.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm będzie podstawą pod zlew jednokomorowy. Szufladę oparto na systemie Smartbox, dzięki czemu utrzymuje udźwig do aż 40 kg i zamyka się niemal bezszelestnie. Kosz Maxima w kolorze grafitowym, w który została wyposażona szafka, sprawia, że nie musisz martwić się o dodatkowe pojemniki. W ofercie Black Red White masz także mniejsze szafki uniwersalne montaż frontu lewo lub prawostronny. 

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z pozostałymi elementami kolekcji w taki sposób, by uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń, w której spotka się cała rodzina.