Szafka dolna Top Line – obudowa z praktyczną szufladą

W kuchni warto postawić na połączenie stylu, funkcjonalności i ergonomii. To wtedy gotowanie będzie przyjemne, bo wszystko czego potrzebujesz będziesz miała zawsze pod ręką. Do zabudowy wykorzystaj nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które cechują się prostą linią, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Nowoczesne mieszkania zachwycają spójną zabudową, która sprytnie ukrywa takie elementy jak kosze na śmieci czy zlew. Jego obudowę stanowi stylowa szafka dolna zlewowa Top Line z praktyczną szufladą. To właśnie w niej możesz przechowywać kosze na odpady lub środki chemiczne, które warto mieć pod ręką.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm to optymalna przestrzeń dla zlewu 1 i 1.5 komorowego. Szuflada z systemem Sambox utrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie Black Red White masz także mniejsze szafki uniwersalne – montaż frontu lewo lub prawostronny. 

Wybierz kolor mebla spośród 2 modnych wersjach kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga zestawia korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi, dowolnymi elementami kolekcji tak, aby uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do gotowania i spotkań z bliskimi.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 26.05 kg
Do pobrania