Szafka dolna Top Line - podstawa dla zlewozmywaka

W jaki sposób zaprojektować kuchnię aby wykorzystać metraż i uczynić ją komfortową? Wykorzystując funkcjonalne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Przed każdym posiłkiem, pamiętaj o umyciu składników na wybrane danie. Ich łatwe i szybkie opłukanie to zasługa praktycznego zlewu. Miejsce na niego wydzieli dwudrzwiowa szafka dolna zlewowa Top Line. Jej funkcjonalność podnosi duża przestrzeń, którą możesz wykorzystać na przechowywanie kosza na śmieci.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 80 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza pod zlew dwukomorowy. W ofercie Black Red White masz także mniejsze szafki uniwersalne – montaż frontu lewo lub prawostronny.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz dowolnie zestawić z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zabudowę kuchni dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.75 kg
Do pobrania