Szafka dolna Verdi – estetyczna strefa zmywania
 

Zlewozmywak i kosz na śmieci to elementy, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Ułatw sobie codzienne prace, montując szafkę pod zlew wyposażoną w szufladę na pojemniki do segregacji. Znajdziesz ją w rozbudowanej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna Verdi z blendą i szufladą to synonim ergonomii w kuchni. Szuflada pod zlewozmywakiem sprawia, że nie musisz się schylać, żeby wyrzucić śmieci czy resztki warzyw i owoców. Z kolei standardowa szerokość szafki równa 60 cm pasuje do wielu dostępnych na rynku modeli zlewów – możesz zamontować na przykład wygodny zlew jednokomorowy z ociekaczem. Blenda estetycznie maskuje przestrzeń między zlewem a szufladą.

Szuflada jest wyposażona w mechanizm otwierania Sambox, który zapewnia udźwig do 25 kg. W opcji występuje również amortyzator cichego domyku.

Szafka pod zlewozmywak o wymiarach 60 × 82 cm ma nie tylko walory praktyczne, lecz także estetyczne. Front z płyty MDF o matowym wykończeniu urozmaica efektowna, dekoracyjna listwa. Dzięki temu zabudowa kuchenna z użyciem szafek Verdi będzie uniwersalną bazą dla najróżniejszych dodatków i stylów wnętrzarskich. Możesz stworzyć aranżację klasyczną, skandynawską czy vintage. Fronty świetnie komponują się z drewnem, cegłą, kamieniem, doskonale łączą się też z tradycyjnymi płytkami o stonowanych barwach.

Do wykończenia szafki pod zlew potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – zamówisz je na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 24.81 kg
Do pobrania