Szafka kuchenna wysoka Iris – artykuły spożywcze pod ręką

Jeżeli podobają Ci się nowoczesne aranżacje wnętrz, to świetnie sprawdzą się tutaj meble kuchenne z linii Family Line z frontem Iris. Gładkie fronty w połączeniu ze zintegrowanym uchwytem i stonowaną kolorystyką sprawią, że zyskasz ponadczasową zabudowę.

Szafka kuchenna wysoka, czy przez innych nazywana szafką gospodarczą, to idealne miejsce na artykuły gospodarstwa domowego. Liczne półki ukryte za frontami pomogą uporządkować wszystko to, co w kuchni być powinno w zasięgu ręki.

Wąska i wysoka szafka o wymiarach 60x207 cm doskonale wygląda w towarzystwie zabudowanej lodówki czy jako zakończenie zabudowy kuchni. Szafka dostępna w wersji lewo- i prawostronnej (tutaj).

Szafka występuje w 2 wariantach kolorystycznych. Korpus w kolorze biały alpejski dopełniono frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Gładkie fronty podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris zestaw z pozostałymi elementami kolekcji Family Line i stwórz wyjątkową, optymalna zabudowę kuchni.