Szafka dolna Sole - podręczny i kompaktowy kosz cargo

Myśląc o kuchni od razu przychodzą Ci na myśl aromatyczne potrawy i odgłos robota kuchennego? Jeżeli lubisz kulinarne ekspresje, to koniecznie spraw aby kuchnia była komfortowa i funkcjonalna. Możesz to osiągnąć dzięki zabudowie kuchennej z kolekcją Family Line i frontem Sole. To ona jest na tyle ponadczasowa, że przez wiele lat będzie zachwycała i ułatwiała gotowanie dzięki wyposażeniu standardowemu w kosze cargo czy ociekarkę.

Szafka dolna wyposażona standardowo w  kosz cargo to rozwiązanie doskonałe, jeżeli często korzystasz z zapasów spiżarni. Nie musisz za każdym razem do niej chodzić, ulubione dania w słoikach możesz mieć zawsze pod ręką. Grzybki, papryka marynowana, a może cukinia w occie? Kilka słoików znajdzie swoje miejsce w Twojej kuchni. To także dobre miejsce na miód, syrop klonowy, dżem i oliwę. Możesz z powodzeniem trzymać w niej cebulę i czosnek.

Funkcjonalny kosz cargo ułatwia organizacje kuchni pozostawiając Ci miejsce do dowolnego wykorzystania.

Wąska szafka Sole o wymiarach 15x82 cm dopełnia zabudowę tworząc praktyczne rozwiązanie, z którego będziesz chętnie korzystać. Możesz ją zestawić z szafką z szufladami lub szeroką szafką.

Uniwersalną zabudowę tworzy dobrze dobrana kolorystyka mebli kuchennych. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus), kosz cargo w kolorze antracyt. Łatwe otwieranie szafki to zasługa uchwytu listwowego.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie - możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 82 cm
Waga 12.35 kg
Do pobrania